Péče o zahradní nábytek

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Taky se chystáte na dovolenou a už od zimy víte, že na chatě nebo na chalupě musíte prodloužit život dětské houpačce, zahradnímu nábytku nebo třeba obložení pískoviště? Podíváme se na, jaké máme v dnešní době možnosti, abychom dřevu prodloužili životnost na co nejdéle. Na úpravu nebo opravu dřevěných částí na zahradě máme možnost použít vodou ředitelnou nátěrovou hmotu, nebo syntetickou ředěnou nátěrovou hmotu. V obou případech používáme fungicidní nátěr proti zmodrání. V následující reportáži se dozvíte více informací.

Publikováno: 6.6.2007, Autor: Receptář prima nápadů 2007 (21)

Mohlo by vás dále zajímat

Výmalba bytu: výběr nátěrové hmoty

Výmalba bytu: výběr nátěrové hmoty

Oprava stěn v místnosti

Dáša Kouřilová si povídá s odborníkem jak opravit stěny v interieru.

Zvládnete úplnou renovaci staré terasy?

Vypadá vaše terasa, jako když už má to nejlepší za sebou? Dřevo je šedé a poškozené, takže může do budoucna hrozit i úraz? Je načase s tím něco udělat.

Jak minimalizovat tepelné mosty

Máte doma plísně? Dnes Vám ukážeme, jak se ji zbavit.

Není štětec jako štětec. Karel se díky Pepovi stal štětcovým odborníkem.

Na stavbě se používá neustále velké množství různých druhů štětců, válečků, zároháků, štětek, apod. Každý ví, že regály v hobby obchodech jsou jich plné a ani Karel vůbec netuší, proč jich je vlastně tolik druhů.

Pepa dostal úkol vybrat barvy na nátěr dřeva a tak pro ně zajel do UNIHOBBY

Pepa si zase udělal výlet a tentokrát to bylo do "hračkářství" pro chlapy. Zajel do hobbymarketu UNIHOBBY. Dostal misi vybrat nátěrové barvy na dřevo a tak využil příležitosti a pěkně se v hobbymarketu poptal. A informace, které potřeboval, dostal.