Domácí klimatizace

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Když nastanou v létě vedra, každý hledá, kde by se osvěžil. Do kanceláře i domů je nejlepší si pořídit klimatizaci. Ale co když na ni nemáte peníze? Nevadí. My vám ukážeme, že klimatizaci si můžete pořídit levně, stačí jen trochu šikovnosti. Jako základ vám poslouží plastový box s víkem, do kterého zabudujete ventilátor z počítače a zdroj. Nádobu naplníte zmraženými pet lahvemi s vodou. Do víka přiděláte odpadní koleno, které slouží jako výfuk chladného vzduchu. Teplý vzduch je nasáván přes ventilátor do bedny, zde se ochladí o lahve a ven vychází ochlazený. Náplň vydrží 7 hodin provozu.

Publikováno: 6.5.2018, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2018 (10)

Mohlo by vás dále zajímat

Klimatizace se hodí do každé domácnosti

Co obnáší montáž klimatizace? A v čem všem vám klimatizace může pomoci?

Výhody a nevýhody klimatizace

Umístění klimatice do objektů, mobilní klimatizace, splitové klimatizace. Výhody a nevýhody.

CHYBA V AUDIU! Jak nainstalovat klimatizaci v tiny house?

Jak si v tiny housu udržet ideální teplotu, ať vám není ani zima ani teplo a přitom dbát na váhu? Pepa ukáže, jak nainstalovat klimatizaci.

Jak nainstalovat klimatizaci v tiny house?

Jak si v tiny housu udržet ideální teplotu, ať vám není ani zima ani teplo a přitom dbát na váhu? Pepa ukáže, jak nainstalovat klimatizaci.

Kamna na velká polena

Dnes se opět zastavíme za panem Janem Štefanem a jeho kamny na velká polena. Pojďte se s námi podívat, jak je pan Štefan vylepšil.