Moderní sklepy a jejich stavba

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Modulové domy asi už znáte. Ale víte, že existují také modulové sklepy? Moderní stavby počítají i s takovými alternativami, jako jsou sklepy a úložné prostory, vyráběné jako prefabrikáty. Takové sklepy z plastových modulů nebo monolitické z betonu jsou vyráběny s osvětlením, odvětrávacím systémem a s vloženými regály. Na vaši zahradu nebo k domu je dopraví firma, usadí je a uvede do provozu.

Publikováno: 26.5.2024, Autor: Receptář prima nápadů 2024 (13), 26.5.2024

Mohlo by vás dále zajímat

Moderní stavba podlahy, střechy a komína

Sendvičové nebo modulové domy se staví neuvěřitelně rychle a jakmile stojí obvodově zdi, už se pokládá střecha a vylévají se podlahy. A také se postaví komíny.

Jak se staví montované bydlení?

Modulové nebo také montované bydlení je ideální variantou malých staveb, které je možné postavit ve výrobních halách a ve smontovaném stavu převézt k zákazníkovi na místo určení

Fachmani lili epoxidové podlahy ve sklepě

Ve sklepě probíhají dokončovací práce. Jednou z posledních rekonstrukčních prací bude odlévání epoxidových podlah kvůli zvýšení mechanické a chemické odolnosti povrchů podlah.

Karlozor

Karlozor bude tentokrát tak trošku "pokladovej". Ve sklepě jsme našli řadu polic s knížkama a celý sklep vybízí k hledání pokladu. A co myslíte, našel Karel nakonec poklad, nebo ne?

Práce na stavbě probíhají souběžně na všech frontách, řemeslníky se to tu jen hemží

Práce na stavbě probíhají souběžně na všech frontách, řemeslníky se to tu jen hemží. Dokončují se bourací práce, jako například bourání starých garážových vrat.

Skladování ovoce a zeleniny přes zimu

Jan Kopřiva radí jak skladovat zeleninu a jablka přes zimu.