Stojan z plastových kelímků a talířů

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Máte rádi nevšední a praktické dekorace? Rádi si je také sami vyrábíte? Poradíme vám, jak si vyrobit krásný stojánek z plastových kelímků a talířků. Na výrobu stojánku budeme potřebovat tři plastové kelímky a dva plastové talířky. Dále barvu ve spreji a lepidlo. Začneme tím, že na vhodné podložce kelímky a talířky nastříkáme barvou. Můžeme stříkat vše v jednom odstínu nebo každý kus jinou barvou, to je zcela na našem uvážení. Po zaschnutí barvy, vezmeme jeden kelímek a otočíme ho dnem vzhůru. Dno natřeme lepidlem a přilepíme talířek. Na další kelímek nanesme lepidlo na okraj po obvodu a přilepíme na předešlý talířek. Následně opakujeme celý proces ještě jednou. Po přilepení třetího kelímku je stojánek hotový. Na talířky můžeme pokládat například kosmetické doplňky nebo jiné drobné předměty.

Publikováno: 04.08.2017, Autor: Prima Nápady

Mohlo by vás dále zajímat

Levitující hrneček

Jak si vyrobit levitující hrneček.

Květináč ze sádry

Pokud sháníte květináč, můžete si vyrobit svůj vlastní ze sádry a vody. Budete k tomu potřebovat ještě plastový a papírový kelímek.

Vyrobte si stojánek na deštníky za staré pneumatiky

Stojánek na deštníky za staré pneumatiky

Ozdobný cylindr

Inspirativní vychytávka v podobě ozdobného cylindru poslouží jako dekorace nebo stojánek pro svíčku.

Stojan na stromek

Výroba pojízdného stojanu na vánoční stromeček s Láďou Hruškou a Pavlem Zemanem

Plechové stojánky na ručníky

Schází vám odkladný prostor na ručníky? Z plechovek, ubrousku, barvy ve spreji a vodou ředitelného lepidla si jednoduše můžete vyrobit stojánky na ručníky.