Vánoční stromek z kartonu a bavlnek

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Vyrobíme si stromeček z kartónu a bavlnky. Budeme potřebovat dva odstíny zelené bavlnky, kus kartonu, lepidlo a pár malinkých ozdob nebo lesklých korálků. Na karton si nakreslíme pomocí pravítka trojúhelník a vystřihneme ho. Potřeme karton lepidlem a začneme kolem něj obmotávat bavlnku. Pak použijeme druhý odstín bavlnky a opět ji budeme obmotávat kolem kartonu. Vznikne nám tak základ na stromeček. Na zbytek bavlnky navlékneme korálky a přivážeme je ke stromečku. Navrch dáme žlutou hvězdu.

Publikováno: 12.10.2017, Autor: Prima Nápady

Mohlo by vás dále zajímat

PRIMA bavlnková váza

Nemůžete najít vázu, která by odpovídala vašim představám? Zjistíte, jak si vázu ozdobit pouhým lepidlem a bavlnou podle svého gusta.

Ozdoba z bavlnek

Z bavlnky si můžete jednoduše vyrobít krásnou ozdobu do domu. Postačí vám k tomu pouze bavlnka, tekuté lepidlo, špendlíky a polystyrén.

Výroba obrazu ze dřeva a nití

Zjistíte, jak vydrásat a upravit dřevo pomocí ocelového, nebo nylonového kartáče a vosku. Dále jakým způsobem zatlouct hřebíčky, namotat bavlnu a vytvořit tak 3D obraz.

Lapač snů

Návod, jak si doma vyrobit indiánský lapač snů.

Výroba hradu z kartonu

K výrobě hradu z kartonu pro vaše děti, budete potřebovat jen různé síly kartonu. Krok po kroku vám ukážeme, jak karton zpracovat, vystříhat a hrad za pomocí tavící pistole vytvořit.