Jak si jednoduše vyrobit hračky pro naše psí mazlíčky

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Milujeme naše chlupaté čtyřnohé parťáky a ti milují zase nás. A nejlépe stráveny společný čas je samozřejmě hraním. Vyrobte si pro vaše miláčky zábavné hračky. Budete potřebovat flís, samostatné látky nebo deku či mikinu. Několik pruhů, trochu tahání a uzlíkového motání a máte hotovo. A z rohožky a spousty pásků flísu si vyrobíte pro pejska interaktivní krmítko, které zaměstná i jeho mozek.

Publikováno: 21.3.2021, Autor: Vychytávky Ládi Hrušky 2021 (3), 21.3.2021

Mohlo by vás dále zajímat

Láďa představí další vychytaný traktůrek od šikovného kutila

Další traktor z domácí dílny potvrzuje rčení o šikovných zlatých českých ručičkách.

Ochrana rostlin proti škůdcům

Ochrana proti škůdcům nemusí být jen zásoba insekticidních postřiků. Vyzkoušejte přirozenou ochranu, kterou vytváří některé rostliny nebo materiály.

Nevhodné aktivity pejsků

Aktivní procházky psy milují, ale pokud má váš miláček potíže, nemusí být házení míčku pro pejska vhodné.

Návod na výrobu bylinkové soli do koupele

Máte na zahradě bylinky a už nevíte, co s nimi? Nebo chcete pro někoho vyrobit dárek od srdce? Udělejte bylinkovou sůl do koupele. Podle Evina návodu to hravě zvládnete.

Díl 1. serie 3. - Roman Řezáč - Sládek

Roman Řezáč miluje (nejen) české pivo a svoji vášeň proměnil v obživu. V současné době tak pracuje jako sládek v minipivovaru Řevnice, kde by se rád věnoval nízkostupňovým pivům.

12. díl, série 3 - Jakub Cholt - Kominík

Jakuba Cholta řemeslo vždycky fascinovalo. Po škole se tak vyučil kominíkem a svojí práci miluje, i když je pořádně fyzicky náročná. Nedokáže si totiž představit, že by tradice kominictví u nás vymřela.