Online stavební deník a přečuhující pir desky

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Karel se byl zase jednou podívat na staveništi a objevil tam přečuhující pir desky. Nelenil a oběhl si barák. Spočítal, že celkově se dle něho vyplýtvalo docela dost texhto pir desek nadkrokevní izolace. No a tak si zavolal Josefa přes stavební deník a spolu pak danou věc na místě probrali. Schválně, co mu na to Josef řekl?

Publikováno: 16.11.2020, Autor: Fachmani.cz

Mohlo by vás dále zajímat

On-line stavební deník a kamna na stavbě

Stavbyvedoucí Josef načapal Karla s Pepou u jejich kamínek, které si přinesli na stavbu, odvedli spaliny kouřovodem do komína a ohřívali se u nich.

Karel s Pepou si Josefa (jeho firmu) prolustrovali na webu NejŘemeslníci.cz.

Karel s Pepou si Josefa (jeho firmu) prolustrovali na webu NejŘemeslníci.cz. Kromě hodnocení našli i reference z jiných staveb, které Josef v minulosti realizoval.

V Karlozoru zkouší Karel pana Beneše přes tavební deník

Karel nevěří, že online stavební deník opravdu funguje. A tak si chce ze stavbyvedoucího Josefa vystřelit. Napíše mu drsnou zprávu do stavebního deníku, že s ním potřebuje nutně mluvit. A co myslíte, přijel? Hmm dopadlo to 1:0 pro Josefa. Koukněte sami.

Pepa s Karlem se vrhli do bourání pergoly

A jaké bylo překvapení, když se na stavbě objevil najednou Josef a pěkně je sprdnul. Za co? Vždyť chlapi předali stavbu a vše co se na stavbě děje, je v jeho kometenci a riziku. Co kdyby se jim něco stalo? Mohl by za to on. Takže Karlovi a Pepovi sebral n

Hrusice II.

Podívejte se s námi do jedné z našich nejznámějších vesniček Hrusic.

Stavení deník a vybourat příčku mezi obývákem a kuchyní

Pepa komentuje s Josefem, že v online stavebním deníku řešil Josef s architektem nápad, že oproti projektu by se u schodů do suterénu příčka mezi obývákem a kuchyní vybourala.