Instalace nového čerpadla

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Konečně dorazilo nové čerpadlo na stavbu a bude konečně voda. Pepa jako Minutový manžel se chopí nářadí a ukáže, jak se takový nový darling vyměňuje. Co je potřeba zapojit, aby voda na staveništi zase tekla.

Publikováno: 12.10.2020, Autor: Fachmani.cz

Mohlo by vás dále zajímat

První zápisy ve stavebním deníku

Pepa s Pepou hodnotí uplynulý týden na stavbě procházením stavebního deníku. Řeší v něm například nedostatek vody ze studny (i když již je namontovaný nový darling), svod dešťové vody, rozebrané profily a další.

Karlozor - Karel objevil v domě krásnou antickou fresku

Karel nám ukázal, co v domě objevil. Krásnou antickou fresku. Konečně našel Karel svůj poklad, a jak on říká, musíme si dát při opravě starého domu pozor na co narazíme, můžeme být příjemně překvapeni. Nevěříte?

Výběr nadkrokevní izolace

Podle projektu bude na střeše finálně použita nadkrokevní izolace. Jakou vybrat? Ideálně, ať fachmanům někdo poradí. Tak hurá za odborníkem do Wienerbergeru.

Zdění akustické příčky

A když už máme složené konečně ty správné cihly, tak jdeme rovnou na zdění příčky z akustických cihel. Jelikož to jsou cihly broušené, tak bychom mohli zdít moderně na pěnu, ale Josef zvolil zdění na tenkovrstvou maltu.

9.díl Do Montérek! - Když se Karel Zima stěhuje

Stěhování Karla Zimy a jeho rekonstrukce

Karel si udělal s Josefem Benešem první kontrolní den

Konečně se Karel potkal s Josefem Benešem, prezidentem :) Jak si našeho stavbyvedoucího přejmenoval. A hned tu je kontrolní den na stavbě.