6. díl: Oldřich Lupomeský - stolař/truhlář - prodloužená verze

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Premiéra dílu: 8. 6. 2020 Svou první poličku ztloukl někdy ve školce a můj táta byl zároveň mým mistrem, od kterého jsem se vše učil, a který mi předával všechny svoje zkušenosti. Nyní se specializuje na stolařství. Jak už název napovídá, zabývám se výrobou jídelních, konferenčních, kosmetických a pracovních stolů nebo i sekretářů. Cokoliv si zákazník vymyslí, tak dalšími materiály. To je v našem oboru dneska ten největší trend. Při práci se dřevem musíte být velmi trpělivý a precizní. Myslím si ale, že i kdybych neměl tátu truhláře, tak mě osud k truhlářství sám dovede. Truhlařina je prostě součástí mě.

Publikováno: 18.6.2020, Autor: PrimaDOMA

Mohlo by vás dále zajímat

6. díl: Oldřich Lupomeský - stolař/truhlář - TV verze

V truhlárně jsem doslova vyrostl. Můj táta je totiž taky truhlář a tak se není čemu divit, že si člověk na tu krásu dřeva a jeho vůni zvykne tak, že bez toho nemůže být.

Bonusový materiál k 6. dílu: Oldřich Lupomeský - stolař/truhlář

V truhlárně jsem doslova vyrostl. Můj táta je totiž taky truhlář a tak se není čemu divit, že si člověk na tu krásu dřeva a jeho vůni zvykne tak, že bez toho nemůže být.

Upoutávka pořadu Řemeslo nenahradíš stolař

V truhlárně doslova vyrostl. Jeho táta je totiž také truhlář a tak se není čemu divit, že si člověk na tu krásu dřeva a jeho vůni zvykne tak, že bez toho nemůže být.

Lavička z palet

Rádi byste na zahradě měli nějakou pěknou lavičku? Ukážeme, jak si ji pomocí pilky, kladiva, hřebíků a palet vyrobit vlastní lavičku.

Vychytaná stolička pro tátu

Chcete svému muži nebo tátovi udělat radost? Vyrobte mu jednoduchou stoličku do dílny. Stolička pro tátu bude vyrobena z několika starých pásků a jednoduché dřevěné konstrukce.

Autíčka na dálkové ovládání

Pojďte pan, budeme si hrát